O mnie
Sesja u Terapeuty - Paweł Bronowicki

Moja historia

Urodziłem się w 1988 roku w Warszawie. Moją pasją były sporty walki, szczególnie karate, w którym odnosiłem sukcesy zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej. Z czasem moim dominującym zainteresowaniem stał się rozwój osobisty. Zacząłem uczęszczać na seminaria, kursy i szkolenia oraz czytać mnóstwo literatury, szczególną uwagę poświęcając takim zagadnieniom, jak NLP, psychologia transpersonalna czy hipnoza. Moje zaangażowanie w zdobywanie wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia zostało zauważone przez Michała Cieślakowskiego właściciela Barw Umysłu, który zaprosił mnie do współpracy.
Kolejnym krokiem na mojej ścieżce rozwoju było zainteresowanie niekonwencjonalnymi metodami leczenia, szczególnie bioenergoterapią. Postanowiłem uczyć się od najlepszych. Uczestniczyłem w praktykach i seminariach Zdenka Domancica -światowej sławy słoweńskiego bioenergoterapeuty, którego metoda została przebadana, a jej efektywność potwierdzona przez zespół lekarzy i chirurgów. W Polsce przystąpiłem do egzaminu czeladniczego bioenergoterapii, który zdałem na ocenę bardzo dobrą. Dzięki temu otrzymałem dyplom i możliwość otwarcia certyfikowanego przez prawo polskie gabinetu bioenergoterapii.
Z czasem zacząłem szukać dalszych możliwości wsparcia klientów w procesie uzdrawiania, co zbiegło się z zainteresowaniem duchowością. Wtedy na mojej drodze pojawiła się pojawiła się metoda Theta Healing jako praktyczne zastosowanie duchowości w bezpośredniej pomocy drugiemu człowiekowi. Pod okiem Marianny Bartke odbyłem odpowiednie kursy i zdobyłem uprawnienia do wykorzystywania Theta Healing w pracy z klientami.
W swojej pracy staram się wykorzystywać wszystkie trzy metody pomocy, dopasowując je do danej osoby i problemu, z którym się boryka. Dzięki temu terapia jest szybka i skuteczna.
 Sesja u terapeuty - zapraszam na sesje do dobrego psychoterapeuty w Warszawie.
                                                                                                                                                                                         Paweł Bronowicki
                                                                                                                                                                                 Hipnoterapeuta Warszawa