Metody
Dobry terapeuta Warszawa

Jak pracuje dobry terapeuta?

Problemy osobiste mają w każdym wypadku inną naturę. Dobry terapeuta nie używa do pracy jednego szablonu, lecz dobiera metodę najlepszą dla człowieka, który przychodzi na terapię ze swoim wyjątkowym kłopotem.
Dbam o odpowiednie podejście, dzięki któremu możesz być pewny, że znajdziemy wspólny język. Korzystam z najróżniejszych technik, jakich nauczyłem się podczas długiej pracy zawodowej. Bez względu na to, czy potrzebujesz hipnozy, theta healing, NLP czy bioenergoterapii, zawsze możesz liczyć na moje doświadczenie, które pomaga w osiągnięciu właściwych efektów leczenia. Znam się na psychologii transpersonalnej – podczas terapii wezmę pod uwagę aspekty Twoich duchowych przeżyć. Dzięki temu jako dobry terapeuta skuteczniej pomagam także w leczeniu alkoholizmu i innych uzależnień. Stosuję do tego celu hipnozę, wspomagając się innymi rodzajami terapii.

Z powodu sporej liczby osób zainteresowanych terapią, jednak mieszkających daleko od Warszawy, postanowiłem umożliwić opcję pracy zdalnej – w takiej sytuacji prowadzenie terapii odbywa się przy pomocy komunikatora internetowego, np. ZOOM. Co istotne – tego typu metoda nie odbiega efektami od tradycyjnego spotkania „twarzą w twarz”.

Jak to przebiega?

  1. Umawiamy się na konkretny dzień, godzinę oraz sposób płatności
  2. Danego dnia, chwilę przed umówioną godziną, wysyłam przy pomocy serwisu Facebook bądź e-maila link do konferencji online, w ramach której będziemy pracować

Czego potrzebujesz?

- kamerki – abyśmy mogli się widzieć

- słuchawek – abyśmy mogli się słyszeć

- przestrzeni dla siebie (wygodnego miejsca, z możliwością relaksu – dobrze by było w miarę możliwości być samemu w domu/mieszkaniu)

- i co najważniejsze: MOTYWACJI, która mówi, iż na 100% chcesz coś zmienić na lepsze 🙂

Dobry terapeuta Warszawa

Hipnoterapia

Hipnoterapia, od dawna stosowana na Zachodzie, zaczyna cieszyć się coraz większym powodzeniem również w Polsce.

czytaj więcej>>>

Dobry terapeuta Warszawa

Bioenergoterapia

Podejście zakłada, że każda osoba ma wszelkie niezbędne narzędzia do wyleczenia się z każdej dolegliwości.

czytaj więcej>>>