Metody
Dobry terapeuta Warszawa

Jak pracuje dobry terapeuta?

Każdy człowiek jest inny i każdy inaczej reaguje na różne rzeczy. Właśnie dlatego postawiłem sobie za cel poznanie różnych narzędzi do pracy z klientami. Dzięki temu potrafię dobrać odpowiednie podejście dla każdego klienta i jego osobistych problemów. Jako dobry terapeuta pracując z ludźmi korzystam z różnorodnych metod i technik, których nauczyłem się w ciągu życia. Są to: psychologia transpersonalna, NLP, hipnoza, bioenergoterapia i theta healing. Zapraszam do kontaktu osoby zaciekawione tym, jak przebiega leczenie alkoholizmu hipnozą oraz pozostałymi prowadzonymi przeze mnie rodzajami terapii.

Z powodu sporej liczby osób zainteresowanych terapią, jednak mieszkających daleko od Warszawy, postanowiłem umożliwić opcję pracy zdalnej – w takiej sytuacji prowadzenie terapii ma miejsce przy pomocy komunikatora internetowego, np. ZOOM. Co istotne, tego typu metoda efektami nie odbiega od tradycyjnego spotkania „twarzą w twarz”.

Jak to przebiega?

  1. Umawiamy się na konkretny dzień, godzinę oraz sposób płatności
  2. Danego dnia, chwilę przed umówioną godziną, wysyłam przy pomocy serwisu Facebook bądź e-maila link do konferencji online, w ramach której będziemy pracować

Czego potrzebujesz?

- kamerki – abyśmy mogli się widzieć

- słuchawek – abyśmy mogli się słyszeć

- przestrzeni dla siebie (wygodnego miejsca, z możliwością relaksu – dobrze by było – w miarę możliwości - być samemu w domu/mieszkaniu)

- i co najważniejsze: MOTYWACJI, która mówi, iż na 100% chcesz coś zmienić na lepsze 🙂

Dobry terapeuta Warszawa

Hipnoterapia

Hipnoterapia, od dawna stosowana na Zachodzie, zaczyna cieszyć się coraz większym powodzeniem również w Polsce.

czytaj więcej>>>

Dobry terapeuta Warszawa

Bioenergoterapia

Podejście zakłada, że każda osoba ma wszelkie niezbędne narzędzia do wyleczenia się z każdej dolegliwości.

czytaj więcej>>>